• We believe in good Design. Do you?

  • OPEN 24 / 24 - 7 / 7 - Except when we are closed :)

READY-TO-GO TÉMA

Biznis Fin

590 EUR │ 5-7 dní

Ako to funguje?

1. Objednajte si tento dizajn pomocou objednávkového formulára.
 
2. Po obdržaní informácií pre úhradu 50% zálohy, vykonajte platbu.
 
3. Pošlite nám všetky materiály potrebné na vytvorenie vašej webstránky: názov domény, logo ( ak logo ešte nemáte, vytvoríme vám ho na mieru ), cenník, texty, zoznam a popis služieb, kvalitné fotografie a vaše kontaktné údaje.
 
4. Ostatné už je na nás. Zaregistrujeme doménu, zabezpečíme web hosting, pripojíme SSL a vytvoríme web stránku. Počas celej doby výroby budeme s Vami v kontakte.
 
5. Po dokončení Vám webstránku predvedieme, a po doplatení zvyšnej sumy ju vypustíme do online sveta.

V cene je zahrnuté:
Web stránka/Responzívny dizajn, prémiová šablóna upravená na mieru, nastavenie a prispôsobenie, logo, až 3 extra podstránky, doména 1 rok, hosting 1 rok, SSL, funkcie, nahranie videí, textov a fotografií, sociálne linky, základná SEO optimalizácia, ochrana pred kopírovaním… vaše otázky, naše odpovede.
Platíte iba raz.
Cena za vytvorenie webovej stránky sa platí iba raz. Po spustení už neplatíte žiadne mesačné poplatky. Poplatok za doménu a webhostingové služby sa platí každý rok priamo poskytovateľom. Tvoríme v redakčnom systéme WordPress, čo pre vás znamená jednoduchú správu obsahu. A aj keby ste náhodou potrebovali pomoc, úpravu, zmenu a pod., radi vám pomôžeme podľa cenníka našich služieb hodinovej údržby, ak však potrebujete správcu webu, ponúkame aj balíčky admin.
Upozornenie.
Fotografie v ukážke nie sú súčasťou balíčka. Sú zakúpené vo Foto-zberni a je možné ich dokúpiť podľa želania.

— Neviete sa rozhodnúť? Napíšte nám a spolu to rozlúskneme.

Extra servis.

Paušálna údržba web stránky.

Správa a údržba web stránok je skvelá ponuka pre každého, kto nemá čas starať sa o svoju webku. Vaša stránka plní svoju úlohu len vtedy, ak sú všetky informácie aktuálne a stránky obsahujú správne a platné údaje. Aktualizácia pozostáva z úpravy, pridávania alebo mazania obsahu, pridávania popisu nových služieb, referencií, nových fotografií vašich produktov, zmeny kontaktných údajov, cien a akcií. Ak sú zmeny na vašom webe pomerne časté, nechcete ich riešiť svojpomocne a chceli by ste, aby sme sa o celý záber na internete postarali my, urobíme za vás profesionálnu prácu.

Welcome! We are

Being cool is great, but being understood is better.
We only supply creations we believe in.

Contact Us – We have a website for you.